Aktualności

22.03.2023

Komisja Europejska uruchomiła możliwość wnioskowania o przyjęcie do Global Gateway Business Advisory Group (BAG). Do aplikowania zaproszone są wszystkie europejskie organizacje sektora prywatnego posiadające odpowiednie doświadczenie w sektorach objętych strategią konektywności Global Gateway, tj. w transporcie, energetyce, cyfryzacji, a także zajmujących się wzmacnianiem systemów opieki zdrowotnej, edukacji i badań naukowych na całym świecie. Wśród członków grupy znajdą się zarówno przedsiębiorstwa duże, jak i MŚP, a także stowarzyszenia handlowe i biznesowe.

21.03.2023

30 marca br., w godz. 10:00 – 14:00, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie planowane jest Mazowieckie seminarium gospodarcze: Eksportuj do Izraela.

06.03.2023

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA:
Z przyczyn niezależnych od ARM S.A. szkolenie zaplanowane na jutro (14.03.2023r.) nie odbędzie się, za co najmocniej przepraszamy.
Nowy termin to: 28 marca 2023, godz. 10.00- 14.00

Szkolenie jest adresowane dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność z wykorzystaniem danych osobowych począwszy od danych pracowników po dane klientów, dostawców oraz osoby otrzymujące informacje marketingowe.

01.03.2023

Miło nam poinformować, iż wraz z dniem dzisiejszym - 1 marca 2023 roku - rozpoczyna się X jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2023 organizowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH), we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

22.02.2023

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza przy wsparciu lokalnego partnera, Portugalskiej Izby Przemysłowo Handlowej zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w misji biznesowej Lizbona-Portugalia.

02.02.2023

W dniu 1 lutego 2023 roku Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. współorganizowała, we współpracy z Sektorową Radą ds. Kompetencji NUB, konferencję poświęconą „Przyszłości kwalifikacji w sektorze nowoczesnych usług biznesowych”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Instytut Badań Edukacyjnych.

01.02.2023

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. w imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu informuję, że w dn. 6 marca br. w Tokio odbędzie się Polsko-Japońskie Forum Inwestycyjne skierowane do firm japońskich zainteresowanych współpracą z Polską. Forum jest organizowane wspólnie z Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego (JETRO) w partnerstwie z Kampusem Innowacji CIC Warsaw and Venture Cafe Tokyo. Wydarzenie jest kluczowym punktem programu wizyty Ministra Rozwoju i Technologii Waldemara Budy w Japonii.

30.01.2023

Od 1 sierpnia 2019 r. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. w charakterze Partnera realizuje projekt Enhance the Competitiveness and Sustainability of European SMEs through succession procedures and models o akronimie SUCCESS ROAD w ramach programu INTERREG EUROPE.

19.01.2023

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. wspólnie z Sektorową Radą ds. Kompetencji Nowoczesne Usługi Biznesowe zapraszają na konferencję poświęconą przyszłości kwalifikacji w sektorze nowoczesnych usług biznesowych (BPO, SSC, Outsourcing IT, R&D), która odbędzie się w dniu 1 lutego 2023 roku w auli Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Świętojerskiej 9 w Warszawie.

10.01.2023

Izba Handlowo-Przemysłowa Republiki Mołdowy zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Krajowej Wystawie “Made in Moldova’’, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawowym “MOLDEXPO” (gmina Kiszyniów, 1, ul. Ghioceilor) w dniach 1-5 lutego 2023 r.