Aktualności

28.04.2023

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 2 maja 2023 r. ARM S.A. jest nieczynna.

27.04.2023

Podczas warsztatu uczestnicy:
- Dowiedzą się czym jest fundacja rodzinna w Polsce?
- Dlaczego fundacja rodzinna w Polsce może być ciekawym rozwiązaniem dla budowania stabilnych biznesów?
- Jak założyć fundację rodzinną i czy jest to długi proces?
- Jakie są zalety fundacji rodzinnej w Polsce?
- Czy opodatkowanie w fundacji rodzinnej jest korzystne?

25.04.2023

Rada Nadzorcza Spółki Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. z siedzibą w Warszawie ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko: Prezesa Zarządu, Wiceprezesa Zarządu oraz dwóch Członków Zarządu.

14.04.2023

Szanowni Państwo,

informujemy, że Ministerstwo Rozwoju i Technologii organizuje kolejną edycję akceleratora branżowego, tym razem dla branży budowlanej. Poprzednie edycje dla sektorów meblowego, kosmetycznego, modowego, urządzeń medycznych, jachtów, branży rolno-spożywczej oraz motoryzacyjnej zakończyły się sukcesem. Projekt skierowany jest do małych, średnich i dużych firm, które chcą rozwijać swoją działalność, są zainteresowane rozpoczęciem lub wzmocnieniem obecności na rynkach zagranicznych bądź rozważają wdrożenie innowacyjnych rozwiązań.

05.04.2023

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych, składają pracownicy Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

30.03.2023
Szanowni Państwo,
przekazujemy czwarty numer Newslettera Projektu Success Road, zachęcamy do zapoznania się z jego treścią:
30.03.2023

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wdraża nowe produkty pożyczkowe:

- Pożyczka Płynnościowa - uzupełnienie kapitału obrotowego,
- Pożyczka Inwestycyjna PSI - realizacja inwestycji przy wsparciu Polskiej Strefy Inwestycji (Specjalne Strefy Ekonomiczne)

22.03.2023

Komisja Europejska uruchomiła możliwość wnioskowania o przyjęcie do Global Gateway Business Advisory Group (BAG). Do aplikowania zaproszone są wszystkie europejskie organizacje sektora prywatnego posiadające odpowiednie doświadczenie w sektorach objętych strategią konektywności Global Gateway, tj. w transporcie, energetyce, cyfryzacji, a także zajmujących się wzmacnianiem systemów opieki zdrowotnej, edukacji i badań naukowych na całym świecie. Wśród członków grupy znajdą się zarówno przedsiębiorstwa duże, jak i MŚP, a także stowarzyszenia handlowe i biznesowe.

21.03.2023

30 marca br., w godz. 10:00 – 14:00, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie planowane jest Mazowieckie seminarium gospodarcze: Eksportuj do Izraela.

06.03.2023

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA:
Z przyczyn niezależnych od ARM S.A. szkolenie zaplanowane na jutro (14.03.2023r.) nie odbędzie się, za co najmocniej przepraszamy.
Nowy termin to: 28 marca 2023, godz. 10.00- 14.00

Szkolenie jest adresowane dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność z wykorzystaniem danych osobowych począwszy od danych pracowników po dane klientów, dostawców oraz osoby otrzymujące informacje marketingowe.