Aktualności

27.05.2022

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera wkrótce będzie świadczyć odpłatne usługi doradcze z zakresu internacjonalizacji przedsiębiorstw. Jednak zanim to nastąpi poszukujemy 3 chętnych przedsiębiorców, którzy w ramach testowania usługi Inter MiM bezpłatnie i już teraz będą mogli z niej skorzystać, w zamian za  poświęcony czas i współpracę z naszym Ekspertem.

16.05.2022

Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie firma Bluehill Sp. z o.o. organizuje cykl warsztatów on-line poświęconych najbardziej poszukiwanym kompetencjom zawodowym na mazowieckim rynku pracy.

09.05.2022

Przedsiębiorco,

Jeżeli potrzebujesz doradztwa oraz wsparcia w poszukiwaniu partnerów zagranicznych, działasz w branży IT/ICT, spożywczej, sprzętu medycznego lub gamingowej, chcesz wziąć udział w Programie ERASMUS dla młodych przedsiębiorców lub interesuje Cię współpraca z firmami z Nadrenii Północnej-Westfalii koniecznie weź udział w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym na temat usług sieci Enterprise Europe Network!

15.04.2022

Pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych nadziei i radości,
serdecznych
spotkań
z najbliższymi
oraz zawsze
dużo zdrowia,

życzą Państwu
pracownicy
Agencji Rozwoju Mazowsza S.A

25.02.2022

Trwają poszukiwania autora tekstu do „Pieśni o Mazowszu”. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 10 tys. zł. – Do udziału w naszym konkursie zachęcam wszystkich – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Niech to będzie wyzwanie, ale też dobra zabawa, z której być może powstanie ciekawy utwór – zachęca marszałek Adam Struzik.

23.02.2022

Wykaz jednostek samorządu terytorialnego, którym zgodnie z Uchwałą nr 14/22 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 22 lutego 2022 r. zostaje udzielona pomoc finansowa w ramach pilotażowego Programu edukacyjnego „Mazowsze dla Oświaty”

17.02.2022

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. oraz Grant Thornton zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji Badania Klimatu Inwestycyjnego w Polsce.

15.02.2022

Projekt Success Road dba o to, by europejskie MŚP nadal prosperowały. Finalne wideo już dostępne!

03.02.2022

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w organizowanym przez Sekretariat Generalny ONZ we współpracy ze Stałym Przedstawicielstwem RP przy ONZ w Nowym Jorku oraz Ministerstwem Rozwoju i Technologii seminarium dot. zamówień publicznych Systemu Narodów Zjednoczonych,

01.02.2022

Ruszył Budżet Obywatelski Mazowsza. Do dyspozycji mieszkańców jest 25 mln zł. Wspólnie zdecydujmy, na co przeznaczyć te pieniądze. Zgłoś swój projekt do 20 lutego 2022 i zmieniaj Mazowsze!