Newsy

23.02.2024

Jest nam miło poinformować, że tegoroczny Polski Kongres Klimatyczny został objęty honorowym patronatem przez Agencję Rozwoju Mazowsza S.A.

Wydarzenie to odbędzie się w dniach 19-20 marca 2024 r., w Warszawie. Sesje tematyczne, spotkania, panele, wystąpienia i match-making biznesowy, jak również wydarzenia towarzyszące będą odbywały się na warszawskim Powiślu, w trzech budynkach jednocześnie, tj. w Centrum Nauki Kopernik, Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego i hotelu Barcelo.

25.01.2024

Tylko do 31 stycznia 2024 Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyjmuje zgłoszenia do 34 edycji konkursu „Teraz Polska”.

23.01.2024

Informujemy o uruchomieniu kolejnego produktu finansowego jakim jest Pożyczka Miejska. Pożyczka Miejska ma za zadanie wspierać finansowanie inwestycji miejskich na obszarze Województwa Mazowieckiego, w tym mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego.

19.01.2024

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Centrum Przedsiębiorczości Smolna zapraszają na darmowe szkolenie w ramach cyklu #Open_Smolna: Szkolenia dla przedsiębiorczych

16.01.2024

25 stycznia 2024 r. odbędzie się konferencja online – „Praktyczne aspekty naruszeń ochrony danych osobowych. Wykrycie, ocena, zgłoszenie - badanie i procedury” organizowana przez Lubasz i Wspólnicy – Kancelarię Radców Prawnych.

08.12.2023

Do dyspozycji mieszkańców jest 30 mln zł. Wspólnie zdecydujmy, na co przeznaczyć te pieniądze. Zgłoś projekt i zmieniaj Mazowsze! Więcej informacji na stronie BOM: https://bom.mazovia.pl/

06.12.2023

Czy instytucje publiczne mogą poszerzyć ofertę swoich usług o te oparte na nowoczesnych technologiach? Gdzie w sektorze publicznym może znaleźć zastosowanie wirtualna rzeczywistość? Edukacja, turystyka, terapia seniorów i dzieci – w każdej z tych dziedzin z powodzeniem stosowane są już rozwiązania z zakresu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

28.11.2023

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością na bezpłatne szkolenie z cyklu #Open_Smolna! Tym razem poruszymy tematykę związaną z ZUS!

13.11.2023

NCBR-Nevada Acceleration Program (NCBR-NAP) jest pierwszym ogólnopolskim działaniem akceleracyjnym, realizowanym na podstawie Memorandum o Współpracy pomiędzy Polską a stanem Nevada, adresowanym do firm z całej Polski. Celem tego przedsięwzięcia jest łączenie innowacyjnych ekosystemów Polski i stanu Nevada - poprzez akcelerację na rynku amerykańskim, wyłonionych w konkurencyjnej procedurze (selekcji), zarejestrowanych w Polsce, młodych firm technologicznych.