Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (COIE) w Warszawie wraz z Przedsiębiorczy Ursynów oraz Fundacja ITgirls zaprasza na spotkanie "Startup pomysłem na karierę zawodową".

- Kiedy? Wtorek, 7 czerwca br., o godzinie 17.30

- Gdzie? w sali Bareja w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” (ul. Indiry Gandhi 9)

- Dla kogo? Dla uczniów szkół średnich oraz ostatnich klas szkoły podstawowej.

- O czym? Podczas spotkania praktycy biznesu opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z początkami prowadzenia własnej firmy.

 

Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje rejestracja: https://itgirls.org.pl/event/startup-pomyslem-na-kariere-zawodowa/?fbclid=IwAR34mOcNJVLB_IU_rgGTRtY0F6H8OFJTWxhMDuGrbgaETgG1oF9VGLMn6KQ

Po rejestracji uczestnicy automatycznie otrzymają darmowy bilet, który jest wysyłany na wskazany przez nich adres email.

 

Moderatorem spotkania będzie Monika Goździalska – polska modelka, w wyborach Mrs. World w 2011 roku, zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Występowała w programach „Big Brother” oraz „MasterChef”.

 

Prelegenci:

Dominika Bucholc – na co dzień holistycznie łączy marketing i sprzedaż. Od lat związana z branżą IT, w której współpracuje z wiodącymi markami na rynku międzynarodowym. W przeszłości z powodzeniem zarządzała komunikacją i promocją największego, polskiego NGO. Naukowo zajmuje się mediami i neuromarketingiem, a w wolnych chwilach podróżuje po świecie ze swoim owczarkiem podhalańskim.

 

Wiola Klimczak – współzałożycielka Fundacja ITgirls. Skończyła informatykę na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej. Wiola posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży IT jako programistka i analityczka danych. W Fundacji spełnia się w roli mentorki dzieci i młodzieży. Regularnie prowadzi i organizuje warsztaty zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

 

Dawid Leśniakiewicz – współzałożyciel szkoły Giganci Programowania (Coding Giants), jednego z najszybciej rozwijających się polskich EdTechów, w której dzieci i młodzież poznają tajniki kodowania. Ukończył Politechnikę Warszawską i przez kilka lat zawodowo zajmował się programowaniem aplikacji na urządzenia mobilne. Obecnie łączy funkcje zarządcze z dzieleniem się pasją do programowania z młodymi ludźmi. Dwukrotny laureat „30 przed 30” magazynu Forbes (2020, 2021) oraz laureat nagrody specjalnej EY Przedsiębiorca Roku 2021.

 

Michał Misztal – Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie oceny innowacyjności startupów. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców, dla których przeprowadził kilka tysięcy warsztatów.

 

Aleksandra Fajęcka – założycielka i Prezes Zarządu Grupy Medialnej @AFA Media Sp. z o.o., AdHello Sp. z o.o., Międzynarodowy ekspert mobile & digital marketingu. Wykładowca w Szkole Głównej Menedżerskiej Collegium Humanum. Współzałożyciel Instytutu Mobile Marketingu. Z mediami związana od 2001 roku. Pracowała w Grupie Polsat, rozwijała kanał tematyczny ITV, Polonię 1, Tele 5. Twórca serwisu PolandGo.pl, HelloMamo i innych.