Izba Handlowo-Przemysłowa Republiki Mołdowy zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Krajowej Wystawie “Made in Moldova’’, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawowym “MOLDEXPO” (gmina Kiszyniów, 1, ul. Ghioceilor) w dniach 1-5 lutego 2023 r.

Krajowa Wystawa “Made in Moldova’’ organizowana jest corocznie przez Izbę Handlowo-Przemysłową pod patronatem Rządu Republiki Mołdowy. Przedsięwzięcie uznawane jest za jedno z głównych i najbardziej prestiżowych wystaw w kraju. Głównym celem wystawy jest promocja lokalnych produktów i usług, podkreślająca ich konkurencyjność i identyfikująca nowe możliwości tworzenia trwałych partnerstw biznesowych.

1 lutego br. podczas oficjalnej inauguracji Wystawy udział wezmą przywódcy państwowi i urzędnicy republiki Mołdowy, centralne i lokalne władze publiczne, przedstawiciele misji dyplomatycznych, przedsiębiorcy i delegacje biznesowe.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Wystawie prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z Izbą, Wydziałem Stosunków Międzynarodowych, Panią Ingą Leontean, tel. +373 22 22 26 26, e-mailem: inga.leontean@chamber.md