Centra Obsługi Przedsiebiorców ARP – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom
ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.
Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa  w którym prowadzisz firmę.

4 listopada 2021 r. (czwartek), o godzinie 11.00, odbędzie się webinar skierowany do przedsiębiorców z województwa mazowieckiego i łódzkiego.
Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu. 
Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:
1.    Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,
2.    Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, 
3.    Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
4.    Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. 
Link do rejestracji na wydarzenie

Nasi Prelegenci:
Gospodarzem webinaru będzie Renata Pomorska-Grzechnik
Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiebiorców w Warszawie, ARP S.A.
Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości korporacyjnej oraz we współpracy 
z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności w sprzedaży produktów bankowości transakcyjnej oraz szeroko pojętego wsparcia procesów sprzedaży. Posiada rozległą wiedzę w zakresie zarządzania sprzedażą, wdrażania rozwiązań dla klienta firmowego oraz optymalizacji procesów biznesowych

Piotr Paczyński
Dyrektor handlowy, KUKE FINANCE S.A.
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość. Ukończył studia Magisterskie w Wielkiej Brytanii – Nottingham Trent University – Business School oraz Studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 10 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw zdobył w międzynarodowych instytucjach.

Inga Piasecka,
Prokurent, Dyrektor Rozwoju Biznesu w ARP Leasing 1 Sp. z o.o. 
Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości instytucjonalnej i transakcyjnej, w tym 
w szczególności w obszarze strategii, rozwoju biznesu i wsparcia sprzedaży. Z sukcesami odpowiada za kompleksowe projekty biznesowe. Dba o wysoką efektywność działań w zespole, dużą wagę przywiązując do jakości. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiów MBA w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu oraz ICAN Institute – Akademii Menadżera Wyższego Szczebla.
O kolejnych webinarach będziemy sukcesywnie informować na stronie www.arp.pl, www.pfr.pl, oraz 
w naszych mediach społecznościowych, gdzie będą publikowane linki do rejestracji. Do zobaczenia!

zaproszenie