W imieniu Warszawskiej Izby Gospodarczej, zapraszamy do udziału w projekcie "Zostań w Polsce". Inicjatywa ma na celu wsparcie lokalnych firm z sektorów, które są najbardziej dotknięte skutkami pandemii koronawirusa. Głównym celem jest zachęcenie społeczeństwa do planowania wypoczynku w kraju, do zakupu produktów polskich producentów, twórców kultury i sztuki oraz korzystania z usług firm rodzinnych.

Na potrzeby projektu stworzono i oddano nieodpłatnie do dyspozycji stronę www.zostanwpolsce.com, na której za pośrednictwem formularza przedsiębiorcy dotknięci kryzysem mogą się bezpłatnie prezentować. Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz: http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie

Na stronie znajdziecie Państwo specjalne zakładki: kultura, rozrywka, usługi, podróże, zakupy, na których przedsiębiorcy różnych branż mogą zamieścić swoją ofertę, informację o rodzaju działalności i zakresie usług. Do projektu dołączają firmy z różnych sektorów gospodarki, głównie z branży turystycznej.

Kolejnym etapem będzie budowa platformy komunikacyjnej, organizowane będą wirtualne targi branżowe, podczas których „wystawcy” – firmy zarejestrowane w programie – będą mogły promować swoje oferty specjalnie przygotowane na potrzeby wydarzenia. W planach jest również współpraca międzynarodowa i szeroko rozumiana promocja Polski na świecie. Inne formy wsparcia polskich firm są przygotowywane na bieżąco, w oparciu o sygnalizowane potrzeby.

Działania wspiera kilkadziesiąt regionalnych, branżowych izb i organizacji gospodarczych oraz Stowarzyszenie Polskich Mediów, które zrzeszając blisko 1000 przedstawicieli mediów, zarówno dziennikarzy jak i fotografów, blogerów, vlogerów i pisarzy, aktywnie włącza się w promocję polskich marek.

Pytania należy kierować na adres: e-mail: kk@zostanwpolsce.com