30 marca br., w godz. 10:00 – 14:00, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie planowane jest Mazowieckie seminarium gospodarcze: Eksportuj do Izraela.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Misją Handlową Ambasady Izraela w Polsce, we współdziałaniu z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju z udziałem Polsko-Izraelskiej Izby Handlowej w Tel Awiwie - pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Celem seminarium jest przedstawienie przedsiębiorcom informacji dotyczących uwarunkowań prawnych, administracyjno-gospodarczych i logistycznych oraz praktycznych rozwiązań związanych z procesem eksportu produktów do Izraela.

Pod tym względem, biorąc pod uwagę krajowe zdolności gospodarcze, w katalogu perspektywicznych sektorów na tym rynku wskazuje się:
- produkcję rolno-spożywczą,
- branżę kosmetyczną,
- producentów mebli,
- producentów ubrań dziecięcych i zabawek,
- producentów elektroniki,
- producentów maszyn rolniczych,
- firmy z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT),
- firmy z branży budowlanej.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy również firmy z innych branż, w tym zajmujące się pośrednictwem w eksporcie oraz obsługą prawną handlu zagranicznego.
W seminarium - realizowanym w formie stacjonarnej - spodziewany jest udział zarówno prelegentów ze wskazanych jednostek krajowych jak i partnerów strony izraelskiej (w formule online).
 
Rejestracji udziału można dokonać pod linkiem:

https://forms.office.com/Page/ResponsePage.aspx?id=LDhvXPcNZ02K7KEEMQQclb4kxVx0_fRAjB0ZqkpnF6pUODZLRDZPNjFJMU9aRDgwMjhEMEY3UE41Sy4u
 
Informacja wraz z agendą Seminarium dostępna jest na stronie Samorządu Województwa Mazowieckiego:

https://mazovia.pl/pl/bip/komunikaty/mazowieckie-seminarium-gospodarcze-eksportuj-do-izraela.html