Hackathon dla miast - Hack the Future

Dołącz do rewolucji: zgłoś swoje wyzwania związane z usługami publicznymi do Hack the Future

Zapraszamy do skorzystania z możliwości wywarcia realnego wpływu na świat usług publicznych. Hack the Future: 24h Brain Activity for Public Sector Solutions zbliża się wielkimi krokami. To wydarzenie, będące częścią projektu 3I Solutions for PS, odbędzie się w Kownie na Litwie w dniach 24–25 października 2024 r.

Dlaczego warto się zaangażować?

Hack the Future to 24-godzinny hackaton dotyczący rozwiązań dla sektora publicznego, ma na celu wykorzystanie mocy najnowocześniejszych technologii do rozwiązywania problemów związanych z usługami publicznymi w regionie Morza Bałtyckiego. Uczestnicząc w programie, będziesz przyczyniać się do tworzenia rozwiązań zwiększających wydajność, przejrzystość i skuteczność usług publicznych. Ponadto jest to fantastyczna okazja do współpracy z innowatorami, programistami i ekspertami technicznymi.

Jak możesz wnieść swój wkład i zgłosić wyzwanie?

Zapraszamy instytucje świadczące usługi publiczne do przekazywania szczegółowych informacji na temat stojących przed nimi wyzwań. Zgłoszenia te staną się głównym tematem naszego hackathonu, pomagając naszym uczestnikom w tworzeniu skutecznych rozwiązań dostosowanych do Twojego wyzwania.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: https://forms.office.com/e/NsgGC6Y1GG  
Im bardziej szczegółowy opis wyzwania, tym lepiej wyposażeni będą nasi innowatorzy, aby skutecznie mu sprostać.

Kluczowe daty:
Termin składania wniosków: 30 sierpnia 2024 r
Ogłoszenie wybranych wyzwań: 30 września 2024 r
Hackathon: 24–25 października 2024 r. w Kownie na Litwie

Dlaczego to ma znaczenie

Innowacja jest podstawą postępu, a usługi publiczne nie są tu wyjątkiem. Dostarczając swoje wyzwania, nie tylko pomagasz własnej instytucji, ale przyczyniasz się do ruchu, którego celem jest poprawa usług publicznych w całym regionie Morza Bałtyckiego. W tym hackathonie nie chodzi tylko o technologię – chodzi o tworzenie zrównoważonych, skalowalnych rozwiązań, które mogą zmienić życie ludzi.

Informacje dotyczące hackthonu dostępne są na stronie: https://techpark.lt/hackthefuture

Szczegółowych informacji udzielają:
Irma Bagdoniene, email: irma.bagdoniene@techpark.lt (j. ang.)
Michał Klepka, email: m.klepka@armsa.pl

logo