Ministerstwo Finansów i Spraw Europejskich Brandenburgii Discover Brandenburg  oraz Park Naukowy w Potsdamie Potsdam Science Park | We Live Science. (potsdam-sciencepark.de) zapraszają na Forum Międzynarodowe „Innowacyjne Huby dla regionalnego rozwoju pt. doświadczenia, szanse, rozwiązania”, które odbędzie się w dniach 6-7 września 2022 w Potsdamie w Niemczech.

Celem forum jest uruchomienie możliwości współpracy z partnerami międzynarodowymi. Forum to praktyczne dyskusje o strategiach i wyzwaniach związanych z tworzeniem i zarządzaniem centrami innowacji. Uczestnicy wspólnie będą mogli identyfikować wyzwania i opracowywać rozwiązania.

Forum jest adresowane do decydentów i ekspertów tworzących i zarządzających ośrodkami innowacji, w tym partnerów z sektora publicznego, w szczególności z administracji regionalnej i lokalnej, sektora prywatnego oraz organizacji non- profit.

Link do programu i rejestracji wydarzenia:
International Forum - Innovation hubs for regional development · Veranstaltungen · Congeno Potsdam Science Park (potsdam-sciencepark.de)

Więcej informacji znajdą Państwo w załączniku