Bezpłatne webinarium pt.: "Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej"


Termin: 23 kwietnia 2021 r. (piątek), godzina 10:00
Miejsce: platforma do wideokonferencji ZOOM


Szanowni Państwo,
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej.


W programie m.in.:

1. Wsparcie Agencji Rozwoju Przemysłu w ramach kompleksowej strategii finansowania,

2. Oferta ARP S.A. dla przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:

  • pożyczka obrotowa na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym,
  • pożyczka obrotowa na wypłatę wynagrodzeń w MŚP,
  • leasing operacyjny z karencją w spłacie dla MŚP, które wykorzystują samochody ciężarowe lub autokary w swojej działalności gospodarczej,
  • leasing operacyjny na zakup maszyn i urządzeń,
  • pożyczka dla autobusowych przewoźników pasażerskich na spłatę rat w komercyjnych firmach leasingowych,
  • leasing operacyjny z karencją w spłacie na refinansowanie aktualnie leasingowanych maszyn i urządzeń,

3. Składanie wniosków online na portalu klienta ARP,

4. Sesja pytań i odpowiedzi.

 

Webinarium poprowadzą:

Renata Pomorska-Grzechnik – Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Warszawie ARP S.A. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bankowości korporacyjnej oraz we współpracy z przedsiębiorstwami (MŚP). Ekspert w zakresie zarządzania sprzedażą, wdrażania rozwiązań dla klienta firmowego oraz optymalizacji procesów biznesowych.

Marian Jurzak – Ekspert ds. oceny ryzyka transakcji leasingowych w ARP Leasing Sp. z o.o. Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Uczestnik wielu projektów dotyczących finansowania działań przedsiębiorców


UWAGA!
1. Udział w spotkaniu możliwy jest po wcześniejszej rejestracji: REJESTRACJA
2. Link do spotkania na platformie ZOOM zostanie przesłany na adres e-mail podany przez Państwa w formularzu rejestracyjnym.


Współorganizatorem webinarium jest Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, działające w ramach Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.


O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na stronie www.arp.pl, www.armsa.pl, oraz w naszych mediach społecznościowych.

Do zobaczenia!
Zespół COIE

zaproszenie za webinar